PAVEL'İN YERİ BUTİK OTEL : COVID-19

 

www.pavelinyeri.com

PAVEL’İN YERİ Butik Otel ailesi olarak, önceliğimiz misafirlerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Bu nedenle Sağlık Bakanlığımızın ve Dünya Sağlık Örgütünün yayınladığı COVID-19 genelgelerini yakından takip ediyor ve uyguluyoruz.

PAVEL’İN YERİ olarak bu zor zamanlarda siz değerli misafirlerimizi  rahat ve hijyenik ortamlarda ağırlamak gayreti içerisindeyiz.

Covid-19 salgını Çin de baş gösterdiği tarihten itibaren tesisimizi kapatarak izole etmiştik. Hiçbir şekilde yeni misafir kabul etmediğimiz gibi tesisimize girişleri de kapatmıştık.
İlerleyen zamanda yayınlanan bilgiler ışığında tesisimizde Pandemi ile mücadele edebileceğimiz yenilikler ve düzenlemeler yaptık. Tüm kapalı alanlardaki oturma ve bekleme alanlarımızı kapattık, yeme içme servislerimizi Turizm Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda düzenledik.

Açık alanlardaki oturma guruplarımızı genelgede belirtilen kurallara göre organize ettik. Tüm odalarımızı müstakil girişli ve verandalı olarak tekrar düzenledik. 
Konaklayan misafir sayımızı tavsiye edilen oranlarda azalttık, daha az kişiyle temas kurmanız adına personel sayımızı da azaltarak tüm hizmetlerimizi buna göre revize ettik.
Tüm misafirlerimizin kolay ulaşabilecekleri el dezenfektanlarını açık alanlara yerleştirdik. Tüm kişisel havlu, nevresim, yastık kılıfları, battaniye ve diğer yıkanabilir malzemeyi her zamanki gibi kurallara uygun şekilde yıkayarak kullanımınıza sunuyoruz.
 

Dezenfektasyon

Müstakil Girişli Oda Sayımız 9
Açık Alan Oturma Grupları 10
Otel Girişinde Dezenfektan Paspası 1
Mutfak Alanında Dezenfektan Paspası 1
Açık Alanda El Dezenfektanları 3
Temassız Ateş Ölçer 1
Ortak Kullanım Alanları Dezenfektan Ekipmanı 1

 

Hijyene Verdiğimiz Önem: 

PAVEL’İN YERİ olarak, COVID-19 virüsü sebebiyle, yerel ve uluslararası uzmanların ve yetkililerin tavsiyeleri doğrultusunda, yeni önlemler aldığımızı özellikle belirtmek isteriz. Tavsiye edilen talimatlara uyularak, tesislerimizde günlük hijyen çalışmaları gerçekleşmektedir. Sizi en kısa zamanda, tekrar tesislerimizde ağırlamaya hazırlanırken, PAVEL’İN YERİ nin aldığı aksiyonlar aşağıdaki gibidir: 
Çalışanlarımızın sağlığı ve bilgilendirilmesi: Başarılı bir temizlik programı için personelimizin kendi sağlıkları, güvenlikleri ve eğitimine çok önem vermekteyiz. Odak noktalarımızdan bazıları:

• El Hijyeni: Nizami ve düzgün el temizliği, virüsün yayılmasına karşı en etkili eylemlerden biridir. Günlük toplantılarımızda el temizliği konusunda oluşturduğumuz prosedürler çerçevesinde takibimizi yapmaktayız. Bu toplantılar çalışanlarımızın ve misafirlerimizin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

• Sürekli Eğitim: Yeni eklenen hijyen ve temizlik protokollerimizin yanı sıra, otel çalışanlarımız COVID-19 farkındalık eğitimlerine tabi tutulmaktadır.

• Sürekli Bilgi Akışı: Ekiplerimiz sürekli iletişimde kalarak ve bilgi paylaşımı sağlayarak son durumlar hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Temizlik Ürünleri ve Protokolleri:

• Otel Odaları: Misafirlerimiz ayrıldıktan sonra odalarımız her zaman uygun şekilde temizlenip dezenfekte edilmektedir. Yıkanabilir tüm ürünler uygun şartlarda yıkanır ve açık havada kurutulur. Tüm kullanılmayan kişisel bakım ürünleri toplanarak imha edilir.
 
• Ortak Alanlar: Tesislerimizdeki temizlik birimlerimiz, yüksek temas noktalarına odaklanarak, ortak alanlarda temizleme ve dezenfeksiyon sıklığını arttırmışlardır.

• Çalışma Alanları: Personelimizin çalıştığı bölümlerde, temizlik sıklığını arttırmakta, çamaşır odaları ve personel ofisleri gibi yüksek temas alanlarına özellikle dikkat etmektedirler.

Güncel bilgiler için Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri ve T.C. Sağlık bakanlığının protokolleri sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

"Bizim için çok değerlisiniz ve biliyoruz ki büyük bir aileyiz."

 

Misafir Bilgileri Bilgilendirme Formunu indirmek için tıklayınız.